Onze partner
Algemeen
Dit cafe - restaurant is gehuisvest in het Waaggebouw midden op de levendige Nieuwmarkt in het oude stadscentrum van Amsterdam.
Sprookjesachtig monument
Dit karakteristieke, sprookjesachtige monument verrees tussen 1425 en 1488 als stadspoort. Het is hét restaurant in Amsterdam voor uw lunch, diner, borrel of high tea. De imposante historische ruimte is strak maar informeel ingericht en wordt verlicht door 300 kaarsen in grote kroonluchters; een unieke ambiance.
Genieten van een High Tea
Zin in een gezellige middag met thee en lekkernijen? Dagelijks tussen 15.00 en 16.30 uur serveren wij High Tea. Met onbeperkt diverse soorten Mr Jones-thee, vergezeld van een uitgebreide reeks zoetigheden als friandises en mini-taartjes, scones met clodded cream en marmelade, finger-sandwiches and quiches.
Openingstijden
Dit cafe - restaurant is elke dag geopend, al vanaf 09.00 uur ‘s ochtends.
Leuke, gezellige sfeer. Uitgebreide goed verzorgde high tea, die prima smaakte.